Podela bodova na Banjici

Radnicki pobedaFudbaleri Radničkog prekinuli su niz od tri vezna poraza remijem na gostovanju Radu u utakmici 18. kola Superlige.Meč na Banjici završen je rezutlatom 1:1.
Radnički je propustio priliku da upiše ceo plen i vrati se na pobednički kolosek.Niški tim je krunisao terensku inicijativu početkom drugog dela. Igrao se 52. minut kada je Radnički dobio penal, a siguran sa bele tačke bio je napadač Milan Pavkov.Radost gostiju trajala je nešto više od deset minuta, a slavlje Nišlija osujetio je njihov bivši igač Milan Ćulum u  65. minutu. Radnički je posle nastupa u prestonici ostao na šestoj poziciji i sada ima 28 bodova, dok je Rad na deobi devete pozicije sa Voždovcem, beogradski rivali sakupili su po 21 bod.