PROGRAMSKA ŠEMA – Ponedeljak 16.04.

07.45 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.55 Serija (r), Bandit
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 K::CN nedeljom u 3 (r), zabavna emisija
15.00 Srbija on line, informativni program
16.00 Time out, emisija o sportu
16.30 Srbija on line, informativni program
17.10 Sportski pregled
17.20 Serija, Bandit
18.15 Vesti dana
18.30 Aleksinac, dokumentarna emisija
18.50 Ni crno ni belo (r), talk show
20.00 Šampanjac sa Jasminom Anom (r), zabavna emisija
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Party Show, zabavna emisija
23.15 Kafenisanje, talk show
23.45 MIC, Jet Set vesti
00:00 Sportski pregled
00.15 Čašica razgovora (r), informativni program
02.15 Serijski program „Bandit“
03.45 Suzanin izbor (r), magazin
04.15 Glasno i jasno (r), politički talk show
05.15 Istina o… (r), talk show
06.15 Crtani filmovi

PROGRAMSKA ŠEMA – Utorak 17.04.

07.45 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.40 Top shop
11.55 Serija (r), Bandit
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Suzanin izbor (r), magazin
14.30 Hipokrat Imunolife (r), emisija o zdravlju
15.00 Srbija on line, informativni program
17.10 Sportski pregled
17.20 Serija, Bandit
18.15 Vesti dana
18.30 Sve strane ljubavi (r), zabavna emisija
19.20 Nikad zadovoljan (r), emisija o automobilizmu
20.00 Prizma, talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Prslook again, zabavno – muzička emisija
23.20 Modni magazin
23.50 MIC, Jet Set vesti
00.05 Sportski pregled
00.15 Čašica razgovora (r), informativni program
02.15 Serijski program „Bandit“
03.45 Party Show (r), zabavna emisija
05.00 Besmrtnost i stvaralaštvo (r), talk show
06.00 Crtani filmovi

PROGRAMSKA ŠEMA – Sreda 18.04.

07.45 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.55 Serija (r), Bandit
12.40 Wellnes Centar Kovilje, reportaža
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Prizma (r), talk show
15.00 Srbija on line, informativni program
17.10 Sportski pregled
17.20 Serija, Bandit
18.15 Vesti dana
18.35 MIC, Jet Set vesti
18.55 Banja Koviljaca, reportaža
19.05 Polarotor, emisija o novim tehonologijama
20.00 Hipokrat Vitalis, emisija o zdravlju
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Šampanjac sa Jasminom Anom, zabavna emisija
23.00 Time out (r), emisija o sportu
23.30 Sportski program
23.45 Polarotor (r), emisija o novim tehnologijama
00.30 Čašica razgovora, informativni program
02.30 Serijski program „Bandit“
04.00 K::CN nedeljom u 3, zabavna emisija
05.00 Film „Suburbian Gothic“
06.30 Crtani filmovi

PROGRAMSKA ŠEMA – Četvrtak 19.04.

07.45 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.40 Top shop
11.55 Serija (r), Bandit
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Hipokrat Vitalis (r), emisija o zdravlju
15.00 Srbija on line, informativni program
17.10 Sportski pregled
17.20 Serija, Bandit
18.15 Vesti dana
18.40 Hipokrat Kiropraktika, emisija o zdravlju
19.25 MIC, Jet Set vesti
19.35 Crtani filmovi
20.00 Glasno i jasno, politički talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Aukcijska kuća Srbinovski, TV aukcija slika
23.00 MIC, Jet Set vesti
23.15 Prizma (r), talk show
00.15 Sportski pregled
00.30 Čašica razgovora (r), informativni program
02.30 Serijski program „Bandit“
04.00 Film ”Hit by lightning”
05.30 Šampanjac sa Jasminom Anom (r), zabavna emisija
06.30 Crtani filmovi

PROGRAMSKA ŠEMA – Petak 20.04.

07.45 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.40 Top shop
11.55 Serija (r), Bandit
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Glasno i jasno (r), politički talk show
15.00 Srbija on line, informativni program
17.10 Sportski pregled
17.20 Serija, Bandit
18.15 Vesti dana
18.30 21 minut sa Jovanom (r), kulturno – obrazovni program
19.00 Agrozona, emisija o poljoprivredi
20.00 Istina o…, talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Hipokrat Spasilda, emisija o zdravlju
22.30 Prslook again (r), zabavno – muzička emisija
23.50 Modni magazin (r)
00.20 Sportski pregled
00.30 Čašica razgovora (r), informativni program
02.30 Serijski program „Bandit“
04.00 Film „Night stand”
05.30 Prslook again (r), zabavno – muzička emisija

PROGRAMSKA ŠEMA – Subota 21.04.

07.10 Crtani filmovi
07.45 Originali (r), dokumentarna emisija
08.00 Agrozona (r), emisija o poljoprivredi
08.45 Fokus auto, emisija o automobilizmu
09.05 Top shop
09.20 Polarotor (r), emisija o novim tehnologijama
10.20 Matine uz K::CN, informativna emisija
11.30 Party Show (r), zabavna emisija
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 MIC, Jet Set vesti
14.00 Moja tajna
15.15 Vesti
15.20 Stem 011, muzičko – zabavna emisija
16.00 K::CN popodne, informativna emisija
17.05 21 minut sa Jovanom, kulturno – obrazovni program
17.26 Klub šampiona, emisija o sportu
18.15 Informer, informativna emisija
18.45 Sport
19.00 Agrozona, emisija o poljoprivredi
19.35 Fokus auto (r), emisija o automobilizmu
19.45 Hipokrat Ortopedija, emisija o zdravlju
20.00 Besmrtnost i stvaralaštvo, talk show
21.15 Sve strane ljubavi, zabavna emisija
22.00 Ni crno ni belo, talk show
23.00 Stem 011 (r), muzičko – zabavna emisija
23.30 MIC, Jet Set vesti
23.45 Sportski pregled
00.00 Trend setter (r), muzička emisija
00.45 Film ”Partners in action”
02.30 Serijski program „Bandit“

PROGRAMSKA ŠEMA – Nedelja 22.04.

07.05 Trend Setter, muzicka emisija
08.00 Agrozona (r), emisija o poljoprivredi
09.05 Top shop
09.20 Fokus auto (r), emisija o automobilizmu
09.35 Sve strane ljubavi (r), zabavna emisija
10.20 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
11.30 Istina o… (r), talk show
12.30 MIC, Jet Set vesti
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 21 minut sa Jovanom (r), kulturno – obrazovni program
14.20 Nikad zadovoljan, emisija o automobilizmu
15.00 K::CN nedeljom u 3, zabavna emisija
16.10 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
17.10 Kafenisanje, talk show
17.55 MIC, Jet Set vesti
18.15 Informer, informativna emisija
18.45 Sport
18.55 Hipokrat Kiropraktika, emisija o zdravlju
19.30 Ženska posla sa Ninom, zabavna emisija
20.00 Hipokrat Imunolife , emisija o zdravlju
20.30 Zapisi, dokumentarni program
20.45 MIC, Jet Set vesti
21.15 K::CN nedeljnik, informativna emisija
22.00 Suzanin izbor, magazin
22.30 ABS show, emisija o automobilizmu
23.00 Originali, dokumentarna emisija
23.15 Stem 011 (r), muzičko – zabavna emisija
23.45 Sportski pregled
00.00 Film „Magic boys”
01.30 Serijski program „Bandit”
05.15 Crtani filmovi
05.50 K::CN nedeljom u 3 (r), zabavna emisija