TV program

Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja

 

PROGRAMSKA ŠEMA – Ponedeljak 18.03.

07.40 MIC, Music :: Information :: Celebrities
08.00 Crtani filmovi
08.15 Top shop
08.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.20 Crtani filmovi
12.40 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 K::CN nedeljom u 3 (r), zabavna emisija
15.00 Srbija on line, informativni program
16.00 Time out
16.30 Srbija on line, informativni program
17.30 Crtani filmovi
17.55 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 TV pozorište
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Party Show, zabavna emisija
23.15 Sve strane ljubavi (r), zabavna emisija
00:00 Sportski pregled
00.15 Čašica razgovora (r), informativni program
02.15 Filmski program
03.50 Suzanin izbor (r), magazin
04.20 Glasno i jasno (r), politički talk show
05.20 Istina o… (r), talk show
06.20 Crtani filmovi

 

PROGRAMSKA ŠEMA – Utorak 19.03.

07.40 MIC, Music :: Information :: Celebrities
08.00 Crtani filmovi
08.15 Top shop
08.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.20 Crtani filmovi
12.40 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Suzanin izbor (r), magazin
14.30 Zapisi
15.00 Srbija on line, informativni program
17.30 Crtani filmovi
17.55 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Zapisi, dokumentarna emisija
19.20 Nikad zadovoljan (r), emisija o automobilizmu
20.00 Prizma, talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Prslook again, zabavno – muzička emisija
23.20 Modni magazin
23.50 MIC, Music :: Information :: Celebrities
00.00 Sportski pregled
00.15 Čašica razgovora (r), informativni program
02.15 Filmski program
03.50 Party Show (r), zabavna emisija
05.05 Besmrtnost i stvaralaštvo (r), talk show
06.05 Crtani filmovi

 

PROGRAMSKA ŠEMA – Sreda 20.03.

07.40 MIC, Music :: Information :: Celebrities
08.00 Crtani filmovi
08.15 Top shop
08.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.20 Crtani filmovi
12.40 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Prizma (r), talk show
15.00 Srbija on line, informativni program
17.30 Crtani filmovi
17.55 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Zapisi, dokumentarna emisija
19.05 Polarotor, emisija o novim tehonologijama
20.00 TV Ordinacija Vitalis, emisija o zdravlju
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Šampanjac sa Jasminom Anom, zabavna emisija
23.00 Time out (r)
23.30 Polarotor (r), emisija o novim tehnologijama
00.15 Sportski program
00.30 Čašica razgovora, informativni program
02.30 Filmski program
04.05 K::CN nedeljom u 3, zabavna emisija
05.05 Filmski program
06.35 Crtani filmovi

 

PROGRAMSKA ŠEMA – Četvrtak 21.03.

07.40 MIC, Music :: Information :: Celebrities
08.00 Crtani filmovi
08.15 Top shop
08.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.20 Crtani filmovi
12.40 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 TV Ordinacija Vitalis (r), emisija o zdravlju
15.00 Srbija on line, informativni program
17.30 Crtani filmovi
17.55 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Zapisi, dokumentarna emisija
19.10 MIC, Music :: Information :: Celebrities
19.30 Crtani film
20.00 Glasno i jasno, politički talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Aukcijska kuća Srbinovski, TV aukcija slika
23.00 ABS show (r), emisija o automobilizmu
23.30 Ženska posla sa Ninom, zabavna emisija
00.00 Sportski pregled
00.15 Čašica razgovora (r), informativni program
02.15 Filmski program

 

PROGRAMSKA ŠEMA – Petak 22.03.

07.40 MIC, Music :: Information :: Celebrities
08.00 Crtani filmovi
08.15 Top shop
08.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.20 Crtani filmovi
12.40 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Glasno i jasno (r), politički talk show
15.00 Srbija on line, informativni program
17.30 Crtani filmovi
17.55 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Zapisi, dokumentarna emisija
19.00 Agrozona, emisija o poljoprivredi
20.00 Istina o…, talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Hipokrat Spasilda, emisija o zdravlju
22.30 Prslook again (r), zabavno – muzička emisija
23.50 Modni magazin (r)
00.20 Sportski pregled
00.30 Čašica razgovora (r), informativni program
02.30 Filmski program
05.30 Prslook again (r), zabavno – muzička emisija

 

PROGRAMSKA ŠEMA – Subota 23.03.

07.10 Crtani filmovi
07.45 Sve strane ljubavi (r), zabavna emisija
08.00 Agrozona (r), emisija o poljoprivredi
08.30 Top shop
08.50 Polarotor (r), emisija o novim tehnologijama
09.50 Top shop
10.20 Matine uz K::CN, informativna emisija
11.30 Party Show (r), zabavna emisija
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Zapisi, dokumentarna emisija
14.00 Moja tajna
15.15 Vesti
15.20 Stem 011, zabavno – muzička emisija
15.50 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
16.00 K::CN popodne, informativna emisija
17.00 Nikad zadovoljan (r), emisija o automobilizmu
17.25 Klub šampiona
17.55 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
18.15 Informer, informativna emisija
18.45 Sport
19.00 Privrednik, ekonomski TV magazin
19.35 Fokus auto (r), emisija o automobilizmu
20.00 Besmrtnost i stvaralaštvo, talk show
21.15 Sve strane ljubavi, zabavna emisija
22.00 Ni crno ni belo, talk show
22.30 Zapisi, dokumentarna emisija
23.00 Istina o…(r), talk show
00.00 Sportski pregled
00.15 Trend setter (r), muzička emisija
01.00 Filmski program

 

PROGRAMSKA ŠEMA – Nedelja 24.03.

07.05 Trend setter, muzicka emisija
08.00 Ni crno ni belo (r), talk show
08.30 Top shop
08.50 Sve strane ljubavi (r), zabavna emisija
09.50 Top shop
10.25 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
11.30 Istina o… (r), talk show
12.30 MIC, Music :: Information :: Celebrities
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Zapisi, dokumentarna emisija
14.20 Nikad zadovoljan, emisija o automobilizmu
15.00 K::CN nedeljom u 3, zabavna emisija
16.00 Abe Nišlije…, dokumentarna emisija
16.15 Ženska posla sa Ninom, zabavna emisija
17.05 Hipokrat Imunolife, emisija o zdravlju
17.35 Stem 011 (r), zabavno – muzička emisija
18.15 Informer, informativna emisija
18.45 Sport
19.00 Privrednik (r), ekonomski TV magazin
20.00 Šampanjac sa Jasminom Anom, zabavna emisija
21.15 K::CN nedeljnik, informativna emisija
22.00 Suzanin izbor, magazin
22.30 ABS show, emisija o automobilizmu
23.00 Originali, dokumentarna emisija
23.15 Nikad zadovoljan (r), emisija o automobilizmu
23.45 Sportski pregled
00.00 Filmski program
05.50 K::CN nedeljom u 3 (r), zabavna emisija