PROGRAMSKA ŠEMA – Ponedeljak 17.09.

07.40 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.05 Serija (r), Banditi
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 K::CN nedeljom u 3 (r), zabavna emisija
15.00 Srbija on line, informativni program
16.00 Time out, emisija o sportu
16.30 Srbija on line, informativni program
17.15 Serija, Banditi
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Ćuprija, dokumentarna emisija
19.20 Ženska posla sa Ninom (r), zabavna emisija
20.00 Hipokrat Spinalis, emisija o zdravlju
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Party Show, zabavna emisija
23.15 Sve strane ljubavi (r), zabavna emisija
00:00 Sportski pregled
00.15 Čašica razgovora (r), informativni program
02.15 Serijski program „Banditi“
03.50 Suzanin izbor (r), magazin
04.20 Glasno i jasno (r), politički talk show
05.20 Istina o… (r), talk show
06.20 Crtani filmovi

PROGRAMSKA ŠEMA – Utorak 18.09.

07.40 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.05 Serija (r), Banditi
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Suzanin izbor (r), magazin
14.30 Hipokrat Imunolife (r), emisija o zdravlju
15.00 Srbija on line, informativni program
17.15 Serija, Banditi
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Zapisi, dokumentarna emisija
19.20 Nikad zadovoljan (r), emisija o automobilizmu
20.00 Prizma, talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Prslook again, zabavno – muzička emisija
23.20 Modni magazin
23.50 MIC, Jet Set vesti
00.00 Sportski pregled
00.15 Čašica razgovora (r), informativni program
02.15 Serijski program „Banditi“
03.50 Party Show (r), zabavna emisija
05.05 Besmrtnost i stvaralaštvo (r), talk show
06.05 Crtani filmovi

PROGRAMSKA ŠEMA – Sreda 19.09.

07.40 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.05 Serija (r), Banditi
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Prizma (r), talk show
15.00 Srbija on line, informativni program
17.15 Serija, Banditi
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Zapisi, dokumentarna emisija
19.05 Polarotor, emisija o novim tehonologijama
20.00 Hipokrat Vitalis, emisija o zdravlju
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Šampanjac sa Jasminom Anom, zabavna emisija
23.00 Time out (r), emisija o sportu
23.30 Polarotor (r), emisija o novim tehnologijama
00.15 Sportski program
00.30 Čašica razgovora, informativni program
02.30 Serijski program „Banditi“
04.05 K::CN nedeljom u 3, zabavna emisija
05.05 Filmski program
06.35 Crtani filmovi

PROGRAMSKA ŠEMA – Četvrtak 20.09.

07.40 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.05 Serija (r), Banditi
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Hipokrat (r), emisija o zdravlju
15.00 Srbija on line, informativni program
17.15 Serija, Banditi
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Zapisi, dokumentarna emisija
19.10 MIC, Jet Set vesti
19.30 Crtani film
20.00 Glasno i jasno, politički talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Aukcijska kuća Srbinovski, TV aukcija slika
23.00 ABS show (r), emisija o automobilizmu
23.30 Ženska posla sa Ninom, zabavna emisija
00.00 Sportski pregled
00.15 Čašica razgovora (r), informativni program
02.15 Serijski program „Banditi“
03.50 Filmski program

PROGRAMSKA ŠEMA – Petak 21.09.

07.40 MIC, Jet Set vesti
08.00 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.30 Čašica razgovora, informativni program
11.50 Top shop
12.05 Serija (r), Banditi
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 Biznis
13.35 Sport
14.00 Glasno i jasno (r), politički talk show
15.00 Srbija on line, informativni program
17.15 Serija, Banditi
18.15 Vesti dana
18.30 Sportski pregled
18.40 Zapisi, dokumentarna emisija
19.35 MIC, Jet Set vesti
20.00 Istina o…, talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Hipokrat Spasilda, emisija o zdravlju
22.30 Prslook again (r), zabavno – muzička emisija
23.50 Modni magazin (r)
00.20 Sportski pregled
00.30 Čašica razgovora (r), informativni program
02.30 Serijski program „Banditi“
04.00 Filmski program
05.30 Prslook again (r), zabavno – muzička emisija

PROGRAMSKA ŠEMA – Subota 22.09.

07.10 Crtani filmovi
07.45 Originali (r), dokumentarna emisija
08.00 Sve strane ljubavi (r), zabavna emisija
08.45 Top shop
09.05 Polarotor (r), emisija o novim tehnologijama
10.20 Matine uz K::CN, informativna emisija
11.30 Party Show (r), zabavna emisija
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 21 minut sa Jovanom, kulturno – obrazovni program
14.00 Moja tajna
15.15 Vesti
15.20 Stem 011, muzičko – zabavna emisija
16.00 K::CN popodne, informativna emisija
17.05 Zapisi, dokumentarna emisija
17.26 Klub šampiona, emisija o sportu
18.15 Informer, informativna emisija
18.45 Sport
19.00 Zapisi, dokumentarna emisija
19.35 Fokus auto (r), emisija o automobilizmu
20.00 Besmrtnost i stvaralaštvo, talk show
21.15 Sve strane ljubavi, zabavna emisija
22.00 Ni crno ni belo, talk show
22.30 Zapisi, dokumentarna emisija
23.00 Istina o…(r), talk show
00.00 Sportski pregled
00.15 Trend setter (r), muzička emisija
01.00 Filmski program
02.30 Serijski program „Banditi“

PROGRAMSKA ŠEMA – Nedelja 23.09.

07.05 Trend Setter, muzicka emisija
08.00 Ni crno ni belo (r), talk show
08.55 Top shop
09.10 Sve strane ljubavi (r), zabavna emisija
10.25 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
11.30 Istina o… (r), talk show
12.30 MIC, Jet Set vesti
13.00 Top shop
13.15 Vesti dana
13.30 21 minut sa Jovanom (r), kulturno – obrazovni program
14.20 Nikad zadovoljan, emisija o automobilizmu
15.00 K::CN nedeljom u 3, zabavna emisija
16.30 Ženska posla sa Ninom, zabavna emisija
17.05 Zapisi, dokumentarna emisija
17.35 Stem 011 (r), muzičko – zabavna emisija
18.15 Informer, informativna emisija
18.45 Sport
18.55 Zapisi, dokumentarna emisija
20.00 Hipokrat Imunolife, emisija o zdravlju
20.30 Zapisi, dokumentarna emisija
20.50 MIC, Jet Set vesti
21.15 K::CN nedeljnik, informativna emisija
22.00 Suzanin izbor, magazin
22.30 ABS show, emisija o automobilizmu
23.00 Originali, dokumentarna emisija
23.15 Stem 011 (r), muzičko – zabavna emisija
23.45 Sportski pregled
00.00 Filmski program
01.30 Serijski program „Banditi”
05.15 Crtani filmovi
05.50 K::CN nedeljom u 3 (r), zabavna emisija