PROGRAMSKA ŠEMA – Ponedeljak 24.04.

07.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.00 Jutro on line, informativni program
09.15 Vesti dana
09.30 Gost
11.45 Serija, Kradljivac srca
12.45 Vesti dana
12.50 Sport
12.55 Biznis
13.30 Zapisi, dokumentarna emisija
14.00 Suzanin izbor (r), magazin
14.30 Zapisi, dokumentarna emisija
15.00 Srbija on line, informativni program
16.00 Time out, emisija o sportu
17.30 Sazrevanje, emisija za decu i roditelje
18.15 Serija, Kradljivac srca
19.00 Zapisi, dokumentarna emisija
19.20 Zvezda na 24 h, zabavna emisija
20.00 K::CN za Vas, muzička emisija
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Party Show, zabavna emisija
23.15 Kafenisanje
23.50 MIC, Jet Set vesti
00:05 Sportski pregled
00:15 ABS show (r), emisija o automobilizmu

PROGRAMSKA ŠEMA – Utorak 25.04.

07.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.00 Jutro on line, informativni program
09.15 Vesti dana
09.30 Gost
11.45 Serija, Kradljivac srca
12.45 Vesti dana
12.50 Sport
12.55 Biznis
13.20 K::CN nedeljom u 3 (r), zabavna emisija
14.30 Hipokrat, emisija o zdravlju
15.00 Srbija on line, informativni program
17.30 Zapisi, dokumentarna emisija
18.15 Serija, Kradljivac srca
19.00 Zapisi, dokumentarna emisija
19.20 Nikad zadovoljan (r), emisija o automobilizmu
20.00 Prizma, talk shpw
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 K::CN sport, sportska emisija
00.00 Sportski pregled
00.10 Modni magazin
00.50 Prslook again, zabavno-muzička emisija

PROGRAMSKA ŠEMA – Sreda 26.04.

07.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.00 Jutro on line, informativni program
09.15 Vesti dana
09.30 Gost
11.45 Serija, Kradljivac srca
12.45 Vesti dana
12.50 Sport
12.55 Biznis
13.30 Zapisi, dokumentarna emisija
14.00 Prizma (r), talk show
15.00 Srbija on line, informativni program
17.30 Zapisi, dokumentarna emisija
18.10 Hipokrat, emisija o zdravlju
19.10 Polarotor, emisija o novim tehonologijama
20.00 Hipokrat, emisija o zdravlju
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Šampanjac sa Jasminom Anom, zabavna emisija
23.00 Time out (r), emisija o sportu
23.30 Sportski program
23.45 Filmski program

PROGRAMSKA ŠEMA – Četvrtak 27.04.

07.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.00 Jutro on line, informativni program
09.15 Vesti dana
09.30 Gost
11.45 Serija, Kradljivac srca
12.45 Vesti dana
12.50 Sport
12.55 Biznis
13.20 Hipokrat (r), emisija o zdravlju
14.30 Sazrevanje (r), emisija za decu i roditelje
15.00 Srbija on line, informativni program
17.30 Zapisi, dokumentarna emisija
18.15 Serija, Kradljivac srca
19.00 Zapisi, dokumentarna emisija
19.30 Preduzetništvom do bolje budućnosti, dokumentarna emisija
20.00 Glasno i jasno, politički talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 MIC, Jet Set vesti
22.15 Aukcijska kuća Srbinovski
23.15 Sportski pregled
23.30 Gipsy Coctail
00.35 Filmski program

PROGRAMSKA ŠEMA – Petak 28.04.

07.30 Dobro jutro sa Đukom, informativni program
09.00 Jutro on line, informativni program
09.15 Vesti dana
09.30 Gost
11.45 Serija, Kradljivac srca
12.45 Vesti dana
12.50 Sport
12.55 Biznis
13.20 MIC, Jet set Vesti
14.00 Glasno i jasno, politički talk show
15.00 Srbija on line, informativni program
17.30 Zapisi, dokumentarna emisija
18.15 Serija, Kradljivac srca
19.00 Agrozona, emisija o poljoprivredi
19.35 Fokus auto, emisija o automobilizmu
20.00 Istina o…, talk show
21.15 Informer, informativna emisija
21.45 Sport
22.00 Hipokrat, emisija o zdravlju
22.30 Prslook again, muzičko zabavna emisija
00.00 Sportski pregled
00.15 Filmski progran

PROGRAMSKA ŠEMA – Subota 29.04.

07.05 Crtani film
08.00 Zapisi, dokumentarna emisija
09.00 Agrozona (r), emisija o poljoprivredi
10.15 Vesti dana
10.20 Matine uz K::CN, informativna emisija
11.30 Polarotor (r), emisija o novim tehnologijama
12.15 Vesti dana
12.35 Party Show (r), zabavna emisija
14.00 Moja tajna
15.20 Stem 011, muzičko zabavna emisija
16.00 K::CN popodne, informativna emisija
17.10 Sport
17.15 Informer, informativna emisija
18.00 Šampanjac sa Jasminom Anom (r), zabavna emisija
19.05 Agrozona, emisija o poljoprivredi
20.00 Zapisi, dokumentarna emisija
20.30 Besmrtnost i stvaralaštvo, talk show
21.35 Informer, informativna emisija
22.00 Ni crno ni belo, talk show
22.30 Filmski program
00.00 Sportski pregled
00.15 Trend setter (r), muzička emisija

PROGRAMSKA ŠEMA – Nedelja 30.04.

07.05 Trend setter, muzička emisija
08.00 Agrozona (r), emisija o poljoprivredi
09.00 Gost u studiju
09.15 Sirovi život, emisija o zdravlju
10.15 Vesti dana
10.20 Dobro jutro sa Đukom, Đuka za nedelju
11.50 Zapisi, dokumentarni program
12.15 Vesti dana
12.20 Zapisi, dokumentarna emisija
12.50 Nikad zadovoljan, emisija o automobilizmu
13.50 Istina o… (r), talk show
15.00 K::CN nedeljom u 3, zabavna emisija
16.00 Dobro jutro sa Đukom, Đuka za nedelju
17.10 Sport
17.15 Informer, informativna emisija
18.00 Sirovi život, emisija o zdravlju
18.30 Stem 011 (r), muzičko zabavna emisija
19.00 Zapisi, dokumentarna emisija
19.30 ABS show, emisija o automobilizmu
20.10 Hipokrat, emisija o zdravlju
20.40 Zapisi, dokumentarna emisija
21.10 MIC, Jet Set vesti
21.30 Informer, informativna emisija
22.00 Suzanin izbor, magazin
22.30 Originali, dokumentarna emisija
22.45 Serija, Igor Tuđman
23.30 Sportski pregled
23.45 Film