„Delfini“ nastavili niz pobeda

Vaterpolo reprezentacija Srbije nastavila je niz pobeda u grupnoj fazi Svetske lige.Podmlađeni „delfini“ savladali su na gostovanju selekciju Rumunije rezultatom 9:4 u okviru četvtog kola i ovom pobedom obezbedili učešće za završnom turniru prestižnog takmičenja.
Izabranici Dejana Savića su posle neizvesne prve četvtine preuzeli inicijativu, u drugih osam minuta sačuvali svoj gol i uz dva data gola obezbedili plus tri na poluvremenu.Treća deonica donela je egal, da bi naš tim ponovo briljirao u poslednjoj. Dao je dva gola, takođe bez primljenog i overio trijumf.
Najefikasniji u podmlađenom timu olimpijskog prvaka bili su Gavril Subotić i Nebojša Toholj sa po dva gola.

U narednom kolu naš tim će ugostiti selekciju Nemačke, duel je na programu 13. marta.