Partizan ispustio pobedu

Vaterpolisti Partizana upisali su prvi bod u ovosezonskom izdanju Lige šampoina, odigravši na gostovanju Hanoveru 12:12 , u meču 3. kola elitnog takmičenja. Slađa polovina plena pripala je domaćnu susreta koji se izvukao iz debelog minusa i  golom Darka Brguljana na 56 sekindi pre kraja postavio konačan rezultat.

Naime, crno-beli su pune tri četvrtine igrali sjajano protiv daleko kvalitetnije ekipe, početkom drugog poluvremena stekli su čak pet golova prednosti.Ipak, čudne sudijske odluke su zastavile tečnu igru Partizana koji je sve više padao pod pritiskom.Usledio je buđenje domaćina, koje na kraju uspeo da se izvuče iz več viđenog poraza.

U ekipi Partizana istakli su se Lazić sa 3 i Jakšić sa dva gola .Junak Hanovera Brguljan je postigao tri,dok je Radović imao pogodak više. Crno-beli će naredni okršaj u Ligi šampiona imati tek 18. januara kada će dočekati ekipu Dubrovnika.