Marjanović iskoristio šansu

marjanovicMinule noći odigrano je osam NBA mečeva. Jednu od najubedljivijih pobeda upisali su košarkaši Detroita koji su pred svojim navijačima savladali Oklahomu rezultatom104:88.Boban Marjanović je na tom meču dobio najveću minutažu od dolaska u novi klub.Srpski centar je sjajano iskoristio odsustvo Andrea Dramonda zbog povrede, odigrao je 12 minutua, po četiri poena i skoka i dve rampe, a učestvovao je u bitnoj seriji Pistonsa od 13:0 u drugoj četvrtini koja je domaćinu otvorila put do trijumfa. Centarsku nadmoć Pistonsa potvrdio je Bejns sa 20 poena i osam skokova, dok je Haris bio najefikasniju u Detroitu sa 22 poena.
Oklahomi nije pomogla ni sjajana partija Vestbruka koji se ovoga puta zaustavio na 33 poena i 15 uhvaćenih lopti. Međutm, prava podrška je izostala jer mu je najbliži po učinku bio Grent sa 11 poena. Pistonski su posle ovog trijumfa došli do pozitivnog skora i sada imaju šest pobeda i pet poraza.