Radnički takmičenje u Kupu Srbije završio već u prvom kolu

Niški Radnički izgubio je od BSK već u prvom kolu takmičenja u Kupu Srbije. Ekipa sa Čaira poražena je na gostovanju Borči minimalnim rezultatom 1:0, čime su fudbaleri trenera Milana Rastavca stavili tačku na svoje učešće u državnom kupu ove sezone.

Radnički Niš – Crvena zvezda, najavaPrvo poluvreme u Borči proteklo je prilično mirno i sa malo šansi za gol. Domaćini su ozbiljnije pripretili tek u 66. minutu, ali je odbrana Radničkog uspela u svoju korist da reši ovu situaciju. Verovatno odlučujući trenutak u meču desio se 15 minuta pre kraja susreta, kada je igrač Radničkog Nikola Stanković dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, pa su Nišlije do kraja igrale sa fudbalerom manje na terenu. Domaćini ovu priliku nisu propustili. Gol za BSK postigao je Aleksandar Cvetković u 81. minutu.

Radničkom je sada preostalo jedino da se okrene takmičenju u Superligi, gde u nedelju od 19 sati dočekuje surdulički Radnik.