Srbija niže maksimalne pobede

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije zabeležila je i drugu maksimalnu pobedu u premijernom izdanju Lige nacija. Posle sigrunog izdanja u meču sa Japanom, naše dame su bile bolje i od selekcije Nemačke, u meču drugug

kola prvog vikenda koji se održava u brazilskoj Barueri.

Rivalke su u ovaj meč posle senzacionalne pobede nad Brazilkama, ali u duelu sa našim devojkama nisu imale nikakve šanse.

Prvi set obeležila je rutiska igra naše selekcije . U drugom je viđena neizvesnija borba, igralo se poen za poen do finiša kada je naša ekipa dodala gas i duplirlaa prednost u setovima. Takav ishod potpuno je demoralisao igračice Nemačke, koje u poslednjem setu nisu uspele nijednog trenutka da pariraju našoj ekipi.

Prilika za nastavak sjajnog niza pred našim devojkama je u četvrtak, kada će na megdan Brazilu, meč startuje u 20.05.

TV K::CN